AKILLI EV SİSTEMLERİ
SMART HOME SYSTEMS

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Kameralı Güvenlik ve Yönetim

AKILLI EV SİSTEMLERİ
  • Danışman
    Inside Proje
  • Akıllı Ev Sistemleri ev otomasyonu ile her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, yaşam alanınızda sağlıklı, korunmuş, akıllı ve uygun bir teknoloji ile mükemmel koşulları dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

 

Akıllı Ev Sistemleri ev otomasyonu ile her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, yaşam alanınızda sağlıklı, korunmuş, akıllı ve uygun bir teknoloji ile mükemmel koşulları dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri ile evde bulunmadığınız anlarda evinizi uzaktan kontrol edebilir, izleyebilir, tehlike durumunda (gaz kaçağı, su taşmaları, elektrik kesintileri) anında devreye otomatik kontrol birimleri aracılığı ile kullandığınız pad ya da telefonunuzdan kontrol altına almak mümkündür. Teknik alarmlar her durumda merkezi alarm ile kontrol edilir. Merkezi alarm Teknik alarmları tanıma özelliğine sahip olduğundan kendisine bağlı iletişim donanımları aracılığı ile ev sahibine bildirir. Akıllı Ev Sistemleri, otomasyonlarının etkinleştirilmesi, normal digital kumandalarının dışında, pratik radyo kumandalarını kullanan Touch Panel aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Herşeyin elinin altında olmasını tercih edenler için maksimum kolaylık sağlar.

 

Akıllı Ev Sistemleri, Touch Panel aracılığıyla yaşam alanınızdaki (enerji, su, doğalgaz) tüm tüketimi, sisteme ilave edilecek donanımlarla üretilen sıcak su ve enerjiyi görüntülemek mümkündür. Tüm bu bilgiler israfı önlemek ve donanımın kullanım profilini iyileştirmek açısından son derece yararlıdır. Ayrıca tarife tanımlayıcı bir değer ayarlanarak ekonomik harcama miktarı için bir değerlendirme yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WhatsApp chat