Biz Kimiz

Biz Kimiz


20+

Yıl Tecrübe…

En zorlu ve karmaşık projelerde

tecrübe & deneyim

   Değişen rekabet koşullarında işletmelerin kurumsallaşmayı seçmesi, bilişim desteği ihtiyaçlarını beraberinde karşılarına çıkartmaktadır. Bu noktada, doğru danışmanlık desteği; etkinlik ve yetkinlik açısından yeterli olan firmalardan alınması ile değerlenecektir. INSIDE, 20 yıllık bilgi birikimi, teknik tecrübe ve en ileri teknoloji desteği ile kurumsallaşma yolunda destekçiniz olmaya adaydır.

 

 

 

Türkiye’de üstlendiğimiz yangın ihbar, seslensirme acil anons, cctv, profesyonel ses ve ışık, data, telefon tüm bina otomasyon sistemleri projelerindeki performansımızla firmamız projelerinizin değerlendirilmesindeki titizliğini sektördeki uzun yılların verdiği tecrübesi ile birleştirerek, stoklu çalışma sistemimiz ve güçlü çözüm ortaklarımız ile ürün tedariki konusunda sorunsuz hizmet vermekteyiz.

En zorlu ve karmaşık projelerde uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklere uygun olarak, tasarım aşamasından satış sonrası bakım hizmetlerine “komple çözümler” sağlıyoruz.

FİRMA POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Amacımız her zaman güvene dayalı kalite işler yapmaktır.

INSIDE Bilgi ve Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti. 

 

 

WhatsApp chat